08.04.2022 відбулась зустріч дипломатів Посольства України в Грузії О.Погонця та С.Юрченка з Губернатором регіону Імереті З.Шаламберідзе.
У ході зустрічі обговорені питання щодо організації прийому та розміщення у регіоні біженців з України, їх соціального захисту та влаштування українських дітей до шкіл та дошкільних закладів, а також щодо ситуації із збором та транспортуванням гуманітарної допомоги в Україну. За результатами розмови українські дипломати висловили вдячність главі та жителям цього регіону за підтримку громадян України, які опинились в Грузії внаслідок масштабної збройної агресії росії проти нашої держави.