1 серпня 2024 року в день 111-х роковин із Дня смерті Лесі Українки представники Посольства України в Грузії відвідали м.Сурамі Хашурського муніціпалітету, де завершився земний шлях поетеси.
Відбулося покладання квітів до першого пам'ятника Лесі Українці, створеного грузинською скульпторкою Тамар Абакелія, і встановленого 1952 року поряд з будинком, де останні дні провела літераторка.
Наразі продовжується розбудова нової будівлі музею-бібліотеки Лесі Українки, який за планами
грузинської сторони вже найближчим часом має завершитися.
Консул Андрій Білик подякував грузинській стороні, зокрема Голові Товариства Лесі Українки Таріелу Гоголадзе та директорці музею Лії Садрадзе за їх вклад у збереження пам’яті про видатну українську поетесу, життя та творчість якої невід’ємно пов’язані з Грузією.



