«НІ, Я ЖИВА, Я БУДУ ВІЧНО ЖИТИ!
Я В СЕРЦІ МАЮ ТЕ, ЩО НЕ ВМИРАЄ!»
1 серпня 1913 р. відійшла у засвіти Леся Українка - справжній геній сучасності, талановита літераторка, видатна громадська діячка, надзвичайно ерудована та мудра жінка.
За свій короткий вік вона стала однією з найвизначніших жінок в історії України.
Її вклад у розвиток та збереження справжньої української культури та державності є неоціненним.
На
знак вшанування пам'яті про Лесю Українку та привернення уваги до її творчості маленькі українці, учасники літнього табору
NGO "IACD "Revival"" в м.Тбілісі, організували та провели флешмоб - читали її вірші та згадували страви, які любила готувати поетеса.



