22 листопада 2024 року співробітники Посольства України в Грузії взяли участь у Літургії на вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 рр., яка відбулася у храмі Святого Архангела Михаїла грузинською й українською мовами.
Грузія визнала Голодомор на парламентському рівні: Постанова Парламенту Грузії "Про увічнення пам'яті загиблих в Україні у 1932-33 роках внаслідок політичних репресій та голодомору" була прийнята
20 грудня 2005 року.


Також, в Українському секторі школи №220 м.Тбілісі за підтримки Посольство України в Грузії / უკრაინის საელჩო საქართველოში відбувся важливий захід, присвячений вшануванню пам'яті
жертв Голодомору 1932-1933 років — трагедії, яка забрала життя мільйонів українців.
Ми переконані, що пам'ять про ці страшні події має жити в серцях кожного з нас.
Наші учні виготовили символічні квітки незабудьки, які є символом пам'яті про загиблих і, вшановуючи кожну область, де Голодомор забрав життя невинних людей, розмістили ці символічні квіти на карті Украіни.
Також було проведено урок-реквієм, під час якого учні мали змогу почути свідчення очевидців трагедії, дізнатися більше про ті страшні часи та розуміти важливість збереження історичної пам'яті.
Захід завершився запаленням символічноі свічки пам'яті, яка є символом нескінченної скорботи та шани до всіх жертв цього страшного періоду в історії України.
У тиші, з роздумами і пам'яттю, ми віддали шану тим, хто не пережив Голодомор.
23 листопада о 16:00 запаліть свічку пам'яті і у вашій оселі.