22 січня, з нагоди Дня Соборності України Посольство України в Грузії разом з представниками української діаспори провели урочистий захід.
Учасники відкрили захід покладанням квітів до пам’ятника Тараса Шевченка м.Тбілісі. Радник Посольства А.Касьянов привітав усіх українців з цим святом, згадав історію його виникнення та важливість єдності нашої держави на сучасному етапі своєї боротьби за незалежність та територіальну цілісність.
Український вокальний гурт «Калита» виконав державний гімн України.