#Леся_Єднає_Світ!
Місто Батумі тісно пов’язано з життям Лесі Українки, де наша видатна поетеса прожила майже 5 років свого життя.
У рамках українсько-грузинських заходів з відзначення 150-ї річниці від Дня народження 25 лютого 2021 року у м. Батумі Посольство України в Грузії, представники Уряду АР Аджарія, зокрема заступник Міністра освіти, культури та спорту АР Аджарія А.Дзінеладзе, заступник Мера міста Батумі С.Халваши та Голова Протоколу та міжнародних відносин Мерії Батумі Г.Болквадзе, Директор Цента культури м.Бітумі І.Шапатава, а також Грузинсько-українська культурно-просвіт¬ниць¬ка організація «Єдність» на чолі з Наталією Мірошніченко та Почесний консул України в м.Батумі Ростом Накашидзе провели урочистості та покладання квітів до погруддя Лесі Українки та меморіальної дошки Лесі Українки на будинку, де українська видатна поетеса проживала проживала у 1905, 1907, 1908, 1911 та 1912 роках.