• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • ქართული
Презентація книг українських авторів Артема Чеха та Катерини Бабкіної в м.Тбілісі
Опубліковано 24 лютого 2024 року о 18:49

У суботу, 24 лютого, у Byblus Cafe «Piato» у парку Ваке м.Тбілісі відбулася презентація книг українських авторів та фотовиставка, організована Асоціацією видавців та видавцями-учасниками.
На знак солідарності з українським народом та його героїчною боротьбою грузинське видавництво «Сієста» / Siesta Concept Store / სიესტას კონცეპტუალური მაღაზია започаткувало нову серію – «Сучасна зарубіжна проза», представивши грузинським читачам двох молодих українських письменників та їх книги: Катерину Бабкіну, «Мій дід танцював краще за всіх» та Артема Чеха, «Точка нуль». 
На заході, присвяченому другим роковинам агресії росії проти України, книги цих авторів читачам представив Давіт Какабадзе, головний редактор видавництва «Siestа», а також перекладачі, співробітники Інституту україністики Тбіліського державного університету ім.І.Джавахішвілі Софі Чхатарашвілі, Ніно Наскидашвілі та Іване Мчеделадзе.
Також, гості заходу мали можливість ознайомитися  з виставкою фото робіт Давіта Григоріані, фотографа з Одеси, який зараз проживає в Тбілісі.
Книжки українських авторів можна придбати в мережі книгарень "Біблус".






Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux