12 грудня 2022 року в Тбілісі Громадською організацією «Популюс Рей», Фондом Нікі Руруа та організацією SEED GEORGIA презентовано підсумки компанії «Поділись світлом!», організованої з метою придбання та передачі в Україну електрогенераторів. Участь у заході взяли представники Посольства України в Грузії, громадяни та неурядові організації Грузії, які активно долучались до збору коштів.
В рамках акції «Поділись світлом!» було придбано понад 350 генераторів малої потужності та
планується закупівля 2 генераторів великої потужності. Наразі збір коштів продовжується, проте організатори акції зосереджують свої зусилля на доставці придбаних генераторів в Україну до кінця цього місяця.
За повідомленням організаторів акції, участь у благодійному зборі коштів взяло понад 5 тисяч громадян.
У своєму виступі Тимчасовий повірений у справах України в Грузії Андрій Касьянов наголосив, що зазначена акція це не просто промінь світла, а чиєсь врятоване життя в українській лікарні, можливість для дітей продовжувати навчання, це здатність промисловості та торгівлі виробляти й зберігати продукти харчування, це зовсім інше розуміння вже таких звичайних благ цивілізації як тепло, вода та зв'язок.
Українська сторона також наголосила, що такий вид благодійної діяльності є тією посильною допомогою у боротьбі зі спільним ворогом – фашистською росією в інтересах деокупації суверенних територій України та Грузії, в інтересах нашої остаточної та безповоротної перемоги на росією з обов’язковим притягненням її до відповідальності за злочини проти людяності.
Вся Україна надзвичайно вдячна своїм грузинським друзям за чергову прояв гуманізму, братерства та любові в ці надзвичайно складні часи. Ці електрогенератори будуть генерувати не тільки промені світла, але й теплоту людської души тисяч небайдужих громадян Грузії, які допоможуть українцям вистояти в цю зиму!

