• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • ქართული
Інформація для громадян України, які виїжджають до Грузії у зв'язку з війною Росії проти України
Опубліковано 20 березня 2022 року о 10:56

Шановні громадяни України, у зв’язку із вимушеними заходами з тимчасової евакуації українців, а також їх прибуття до Грузії Посольством України опрацьовано питання можливого соціального захисту із відповідними державними органами Грузії та розроблено відповідні рекомендації для координації дій громадян України.

Перед виїздом до Грузії, а також в разі Вашого вже перебування в країні просимо внести інформацію про себе за наступною формою: http://surl.li/bomsm


Для громадян України в Грузії, які з 01.01.2022 перебували з короткостроковим візитом в Грузії і поки змушені залишитися на її території, страхова компанія ARDI буде надавати послуги із страхування на безоплатній основі з метою отримання термінового медичного страхування у разі необхідності. Відповідні послуги будуть надаватися за наявності квитка в Україну з 24.02.2022 та паспортного документа з відміткою про в’їзд в Грузію. Детальніше за посиланням https://ardi.ge/ge/contact. Контактні дані - [email protected], телефон: +995 555 754 325. 

Мережа клінік Evex на підтримку громадян України пропонує, у разі необхідності, отримати дистанційно консультацію сімейного лікаря та педіатра, а також можливість безкоштовно записатися на прийом до лікаря екстреної допомоги.

Громадяни України можуть зв'язатися з Evex clinics через кол-центр: 032 2 550505, де для спілкування з оператором можна обрати українську мову.

Громадяни України можуть отримати аптечний гуманітарний ваучер на 100 ларі від аптечних мереж PHARMADEPOT або GPC. Для отримання ваучера потрібен паспорт громадянина України.

https://www.facebook.com/444214138933116/posts/5111547088866441/?d=n

https://www.facebook.com/201652866575971/posts/7015010611906795/?d=n


Згідно з рішенням уряду Грузії, школярі, які в результаті військових дій, розпочатих в Україні 24 лютого 2022 року, не можуть продовжувати здобувати загальну освіту в українських школах і висловлюють бажання продовжити навчання в Грузії, будуть зараховані до шкіл у спрощеному порядку.

Учні можуть бути зараховані до того класу, в якому вони навчалися в українському загальноосвітньому закладі станом на 24 лютого 2022 року.

Бажаючі продовжити навчання в Грузії повинні подати заяву в бажану школу. Грузія, як і інші країни, запропонує студентам з України навчатися в державних і приватних школах державною та іншими мовами.

Слід зазначити, що згідно з чинним положенням, іноземний громадянин, який бажає продовжити навчання в школі в Грузії, повинен звернутися в Національний центр підвищення якості освіти і представити різні види документації, щоб визнати освіту, отримане в його/її країні. Згідно з рішенням уряду Грузії, це положення не поширюється на студентів з України, і вони зможуть продовжити навчання в Грузії в спрощеному порядку.

Детальну інформацію можна отримати на гарячій лінії Міністерства освіти і науки Грузії: (995 32) 2 200 220.


Служба фахівців з ресурсів навчального закладу LEPL Міністерства освіти і науки Грузії пропонує послуги психосоціального консультування дітям шкільного віку та підліткам з України, які прибули до Грузії.

Центри психосоціального обслуговування розташовані в 10 місцях по всій Грузії (Тбілісі - 2; Телаві; Руставі; Горі; Кутаїсі; Батумі; Ахалцихе; Поті; Зугдіді).

Крім того, в приміщеннях центрів психосоціального обслуговування діє цілодобова гаряча лінія, метою якої є надання своєчасних і негайних психологічних консультацій і допомоги в поєднанні з наданням одержувачам послуг необхідної інформації.

Для отримання індивідуальних та групових консультацій, будь ласка, зв'яжіться з гарячою лінією за наступним номером: 08 00 00 00 88.

Крім того, центр пропонує короткострокове навчання для тих, хто бере участь у волонтерському процесі (незалежно від професії або покликання). Тренінг включає в себе вдосконалення навичок спілкування з людьми, що знаходяться в кризовій ситуації, визначення їх потреб і цілеспрямовану організацію процесу надання допомоги.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux