21-22 жовтня 2021 року в Тбілісі під головуванням Міністра Кабінету Міністрів України О.Немчінова та Міністра економіки та сталого розвитку Грузії Н.Турнави відбулося Десяте засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва, під час якого було розглянуто стан та перспективи двосторонньої торговельно-економічної співпраці, а також шляхи її подальшого поглиблення в умовах глобальної пандемії та спільних глобальних викликів.
За результатами засідання сторони відзначили позитивну динаміку розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва після виходу держав із протиепідеміологічних обмежень, а також значний потенціал для нарощування співпраці.
Серед перспективних та найбільш взаємовигідних напрямків було відзначено співпрацю в сільськогосподарській та енергетичній сферах, а також необхідність об’єднання спільних зусиль у напрямку максимального використання транзитного потенціалу двох країн та розбудові транспортних і логістичних коридорів, що проходять територією обох держав.
Загалом, переговори, що відбулися між делегаціями під час пленарного засідання, засвідчили зацікавленість та прагнення обох сторін до подальшого поглиблення двосторонньої співпраці в економічній, інвестиційній, культурно-гуманітарній та туристичній сферах, а також до розвитку міжрегіонального співробітництва.
У рамках роботи Комісії відбулися засідання експертних Робочих груп з питань енергетики та співробітництва у сфері сільського господарства.
Під час перебування української делегації в м.Тбілісі Голова Української частини Комісії О.Немчінов провів зустріч із Прем’єр-міністром Грузії І.Гарібашвілі, у ході якої були обговорені підсумки Десятого засідання Комісії та практичні кроки поглиблення міжурядового діалогу та реалізації досягнутих домовленостей у всіх сферах взаємного інтересу.

