Сьогодні в Українському секторі ми відзначили важливе свято – День захисника і захисниці України. Це свято, яке символізує силу, відвагу та нескореність
українського народу, і нагадує нам про тих, хто стоїть на захисті нашої свободи та незалежності.
Вони розповіли дітям про важливість цього свята, поділилися історіями про героїзм українських захисників, які зараз борються за майбутнє нашої країни.
Діти з великим інтересом слухали гостей, ставили запитання про українську армію, традиції святкування і про те, як кожен з нас може підтримати нашу Батьківщину.
Це була дуже зворушлива і натхненна зустріч, яка показала, що дух патріотизму живе і в наших юних серцях.
Дякуємо за теплу зустріч та підтримку, а нашим захисникам і захисницям – за їхню мужність та самопожертву.
Вони є справжніми героями, на яких ми рівняємося і яким ми безмежно вдячні!
Слава Україні! Героям слава!


