30 березня у приміщенні Національної Парламентської Бібліотеки Грузії відбувся благодійний вечір на підтримку українських друзів.

Організаторами вечора стали українці, які приїхали із Запоріжжя, Харкова, Дніпропетровська та Маріуполя до Грузії перед початком війни та не мали можливості повернутись на батьківщину через військові дії. Вони, звичайно, самі потребують допомоги, але знайшли в собі сили організувати та провести чудовий концерт.

Гості заходу насолоджувалися музичними номерами у виконанні українських дітей, одягнених у національний одяг, а також купляли сувеніри у кольорах українського прапора.
