• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • ქართული
В Тбілісі відбулося чергове засідання Спільної українсько-грузинської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва
Опубліковано 28 жовтня 2011 року о 13:22

28 жовтня 2011 року в Тбілісі під головуванням віце-прем’єр-міністрів України і Грузії – С.Тігіпко та Г.Барамідзе відбулося чергове засідання Спільної українсько-грузинської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, під час якого було розглянуто стан та перспективи двосторонньої торговельно-економічної співпраці, а також шляхи її подальшого поглиблення.

За результатами засідання сторони відмітили високий динамізм розвитку торговельно-економічного співробітництва та значний потенціал для нарощування його обсягів.

Серед перспективних та найбільш взаємовигідних напрямків було відзначено співпрацю в енергетичній сфері, включаючи участь української сторони у реалізації проектів з розбудови енергетичних об’єктів в Грузії, а також об’єднання зусиль у напрямку максимального використання транзитного потенціалу двох країн з транспортування каспійських енергоносіїв на світові ринки.

Загалом, переговори, що відбулися між делегаціями під час пленарного засідання, засвідчили зацікавленість та прагнення обох сторін до подальшого поглиблення двосторонньої співпраці в економічній, інвестиційній, культурно-гуманітарній та туристичній сферах, а також до розвитку міжрегіонального співробітництва.

Після завершення роботи Комісії відбувся бізнес-форум «Україна – Грузія: високий потенціал партнерства», участь у якому також взяв Прем’єр-міністр Грузії Н.Гілаурі. Під час цього заходу обговорювалися конкретні питання, пов’язані з подальшим розвитком двосторонньої торговельно-економічної співпраці, розглядалися існуючі проблеми та шляхи їх вирішення.

Українська делегація на бізнес-форумі складалася з майже 100 підприємців, які представляли практично всі сфери та галузі взаємних інтересів – від машинобудування і ІТ технологій до аграрної сфери і торговельних операцій та інвестицій.

Цього ж дня, у рамках свого візиту в Грузію, Віце-прем’єр-міністр – Міністр соціальної політики України С.Тігіпко провів низку інших заходів.

Вранці Глава української делегації поклав квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку, де також поспілкувався з представниками українських громадських організацій та місцевих засобів масової інформації.

Пізніше Віце-прем’єр-міністр України був прийнятий Президентом Грузії М.Саакашвілі.

С.Тігіпко поінформував грузинського Президента про підсумки чергового засідання Спільної українсько-грузинської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва та перспективи подальшого розвитку українсько-грузинської співпраці.

Під час бесіди сторони також висловили готовність до активізації взаємодії між двома країнами у всіх сферах співробітництва та надання двостороннім відносинам більшого прагматизму і результативності, тобто підкріпити існуючий політичний діалог послідовними практичними діями, спрямованими на подальший розвиток торговельно-економічного співробітництва, створення умов для участі національних компаній двох держав в проектах, які реалізовуються як в Україні, так і в Грузії.

На завершення свого візиту С. Тігіпко зустрівся з працюючими в Грузії представниками українського бізнесу.

Зустріч, участь у якій взяли керівники близько 20 українських компаній, була присвячена обговоренню існуючих у підприємців проблем та пошуку шляхів їх вирішення.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux