Ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У цьому році Україна наближається до пам'ятних дат в умовах військової агресії Росії, яка посягає на незалежність і територіальну цілісність нашої держави, намагаючись зруйнувати міжнародну систему безпеки і погрожуючи миру у всій Європі.
Для українців протистояння російській агресії – це боротьба за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти загарбницьких амбіцій агресивного сусіда.
У ті часи ми боролися проти нацистів, зараз Україна бореться з рашистами.
Перемогли нацистів - переможемо й рашистів!
Разом сильні!
Україна переможе!
