Під час бесіди Посол України І.Долгов підкреслив, що розвиток політичного діалогу та заплановані двосторонні заходи передбачають у якості їх складової забезпечення сприятливих умов для розвитку торговельно-економічного співробітництва між нашими країнами. Економіка країн має тенденцію до зростання, що необхідно використати з цією метою. Важливим чинником для цього є режим вільної торгівлі між Україною і Грузією та розширення можливостей вантажних перевезень морським шляхом, у т.ч. комбінованих.
І.Долгов поінформував керівника ТПП, що у квітні цього року в Києві має відбутися чергове засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва. Однією з головних цілей роботи Комісії є аналіз та вироблення дієвих заходів щодо усунення перепон для розвитку торговельно-економічних відносин та створення сприятливих умов для ведення бізнесу на засадах вільної торгівлі. Ключову роль має відігравати також посилення взаємодії наших країн в рамках ГУАМ, ОЧЕС та TRACEKA. У зв’язку з цим набуває важливого значення запланована у Києві на 27 березня 2017 року зустріч глав урядів держав-членів ГУАМ.
Заступник генерального директора ТПП Грузії Н.Чіковані повідомила про зв’язки з ТПП України та заходи, які проводяться із залученням представників ділових кіл та бізнесу обох країн, а також відзначила наявність потенціалу для розширення двосторонньої торгівлі. Перспективними напрямками розвитку торговельно-економічного співробітництва вважаються агропромислова сфера, транспортна галузь та гідроенергетика. Важливим напрямком співробітництва між нашими державами, на думку Н.Чіковані, є розвиток співробітництва між малими та середніми підприємствами, організація українсько-грузинських бізнес-форумів, тренінгів, інформаційна робота ТПП з підприємцями. Пані Н.Чіковані висловила готовність ТПП Грузії надати організаторам та учасникам відповідних заходів всебічну допомогу та максимальне сприяння.
Були також обговорені питання щодо необхідності обміну досвідом і організації практичної взаємодії сторін з метою використання переваг угод про вільну торгівлю України та Грузії з ЄС (DCFTA).
І.Долгов та Н.Чіковані обмінялися також думками щодо проблем регулювання економічної діяльності на тимчасово окупованих територіях.