Відбулися його зустрічі із заступником Міністра освіти та науки Грузії, доктором Т.Марсагішвілі, віце-ректором Тбіліського державного університету ім. І.Джавахішвілі, професором Й.Салуквадзе та деканом юридичного факультету ТДУ, доктором І.Бурдулі, ректором Тбіліської Духовної академії, помічником Каталікоса-Патріарха о. Гіоргієм, керівником Національного центру інтелектуальної власності «Сакпатенті» Н.Гогілідзе.
В МОН Грузії обговорені питання активізації зв’язків між НАН України та Грузії, реалізації спільних програм між КУП НАН України та грузинськими ВНЗ щодо обміну професорсько-викладацьким складом та студентами, у т.ч. в рамках дистанційного навчання та проведення «літніх шкіл» в Україні та Грузії, проведення, на взаємній основі, майстер-класів українських та грузинських викладачів. Домовлено про організацію найближчим часом публічних заходів у форматі «круглого столу» для обговорення двосторонніх проблем в галузі освіти та науки, а також міжнародної науково-практичної конференції з актуальних питань двостороннього та регіонального порядку денного у безпековій та правовій сферах.
З керівництвом ТДУ ім. І.Джавахішвілі обговорені питання налагодження двосторонніх зв’язків між учбовими закладами, перспектив проведення спільних публічних заходів в Україні та Грузії із залученням партнерських структур з країн ЦСЄ (Чехія, Угорщина, Словаччина, Польща, Болгарія), можливостей створення спільної магістерської програми на базі КУП НАН України та ТДУ та проведення двосторонніх майстер-класів викладачами обох ВНЗ.
З ректором Тбіліської Духовної академії обговорені питання розширення співробітництва шляхом долучення грузинської сторони до підготовки та видання першої української енциклопедії канонічного права, робота над якою проводиться КУП НАН України спільно з Київською Духовною академією. Досягнута домовленість щодо укладання (орієнтовно – у листопаді 2016 р.) договору про співробітництво між КУП НАН України та Тбіліською Духовною академією, підписання якого планується у Тбілісі з благословення та в присутності Каталікоса-Патріарха всія Грузії Іллі ІІ.
З керівництвом «Сакпатенті» обговорені питання реалізації спільних науково-дослідних проектів у галузі права захисту інтелектуальної власності (створення робочої групи, проведення дослідження та публікації результатів), налагодження взаємодії з новоствореною (на базі грузинського відомства) Академією підготовки фахівців у галузі захисту інтелектуальної власності, проведення спільних освітніх проектів для студентів КУП НАН України та слухачів Академії при підтримці та за координації Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO).
27-28 вересня професор Ю.Л.Бошицький взяв участь в якості доповідача у міжнародній конференції «Countering Information War – Lessons Learned from NATO and Partner Countries», 1 жовтня – у міжнародній конференції в Тбіліському технічному університеті, присвяченій питанням інформатизації освітнього та наукового процесів.