• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • ქართული
До уваги громадян України, які проживають/перебувають на території Грузії!
Опубліковано 02 вересня 2014 року о 11:55

26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України.

 

Повідомляємо, що на території Грузії утворені дві закордонні виборчі дільниці.

 

При Посольстві України в Грузії утворено виборчу дільницю №900018.

 Адреса: 0162 м.Тбілісі, проспект Іллі Чавчавадзе, буд.76-Г

Межі виборчої дільниці: міста Тбілісі, Кутаісі, Руставі, краї: Імеретія, Кахетія, Мцхета-Мтіанеті, Рача Лечхумі і Квемо Сванеті, Самце-Джавахеті, Квемо Картлі, Шида Картлі.

 

При Консульському агентстві України в Батумі утвореновиборчу дільницю №900019.

Адреса: м.Батумі, вул.П.Мелікішвілі, буд.71.

Межі виборчої дільниці: Аждарська Автономна Республіка, Абхазька Автономна Республіка, краї Гурія, Самегрело-Земо Сванетія.

 

Право голосу на виборах мають повнолітні громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років, та які включені до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці, на підставі дійсного закордонного паспорта.

Для включення до списку виборців необхідно стати на консульський облік в Посольстві України в Грузії або Консульському агентстві України в Батумі, або подати відповідну заяву про включення до Державного реєстру виборців до консульського відділу Посольства (Консульського агентства України в Батумі) або до дільничної виборчої комісії (після її утворення).

Звертаємо увагу громадян, які перебувають на консульському обліку, на те, що  відомості про них до списку виборців вносяться автоматично. У цьому зв’язку, з метою забезпечення свого виборчого права, рекомендуємо повнолітнім громадянам України, які проживають в Грузії та братимуть участь у голосуванні, невідкладно (до 20 жовтня ц.р.) встати на консульський облік у Посольстві України в Грузії або Консульському агентстві України в Батумі, що є умовою внесення їх даних виборця до Державного реєстру виборців по закордонному виборчому округу. (Про порядок постановки на консульський облік див. http://georgia.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/services/accounting.)

Також звертаємо увагу на те, що громадяни України за кордоном голосують на підставі дійсних закордонних паспортів.

Радимо заздалегідь перевірити термін дії Вашого закордонного паспорта та перебування на консульському обліку.

Громадяни, які не перебувають на консульському обліку, можуть бути включені до списку виборців на підставі їх особистих заяв про зміну виборчої адреси, завчасно (до 20 жовтня ц.р.) поданих до Посольства (або дільничної виборчої комісії після її утворення). (Форма заяви виборця, який проживає чи перебуває за межами України, щодо зміни його виборчої адреси). До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. Якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються. Такими документами можуть бути:    довідки про навчання або з місця роботи; посвідчення про закордонне відрядження; проїзні документи  тощо.

 

Також інформуємо, що для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця». У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

Загальна роз’яснювальна інформація з найбільш актуальних питань, що стосується включення до списку виборців громадян України, які проживають або тимчасово перебувають за межами України під час проведення позачергових виборів народних депутатів України на сайті ЦВК України - https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=221&pmn_id=138

 

У разі виникнення додаткових питань, Ви можете звернутися до Посольства за телефоном: 231-14-54 або надіславши запит на електронну адресу: [email protected].

 

Посольство України в Грузії

02.04.2014 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux