Посольство України в Грузії

Київ 19:47

Вшанування грузинських ветеранів Другої світової війни у м.Тбілісі

04 травня, 21:49

4 травня 2018 року у м.Тбілісі Посольство України разом із Спілкою ветеранів Грузії «Батьківщина» та Посольством Республіки Білорусь провело урочистий захід з вшанування грузинських ветеранів Другої світової війни, які у 1941-1945 рр. визволяли від фашистських загарбників території України та Білорусії, а також захищали Кавказ.
Зі словами привітання та щирої вдячності за їхній незабутній подвиг до присутніх ветеранів Другої світової війни звернулися Голова спілки ветеранів Грузії «Батьківщина» Л.Чічуа, Посол України в Грузії І.Долгов та Посол Республіки Білорусь М.Мятніков та вручили їм «фронтові пайки». 
Хвилиною мовчання під грузинську пісню жалоби пом’янули всіх загиблих під час тої страшної війни – воїнів, мирне населення, жорстоко знищене 
нацистами, закатованих в’язнів концтаборів. 
Для ветеранів було проведено концертну програму, де лунали відомі фронтові пісні, а також пісні українською, білоруською та грузинською мовами. 
Дуже прикро, що з кожним роком наших ветеранів стає все менше і менше. І вже на свято Перемоги над нацизмом у Другій світової війні приходять лише діти та онуки, сповнені подвійним почуттям – святості цієї Перемоги, яку їм у 
спадок передали їхні дідусі та бабусі, та скорботи, що вже неможливо 
вклонитися їм особисто. 
Пам’ятаймо їх!!! Пам’ятаймо їхній подвиг! Вічна їм пам’ять!