Посольство України в Грузії

Київ 19:54

Режим поїздок

Між Україною та Грузією діє безвізовий режим поїздок громадян.

Громадяни України можуть в’їхати до Грузії за дійсними паспортами громадян України для виїзду за кордон, дипломатичними та службовими паспортами, посвідченнями особи моряка та члена екіпажу повітряного судна.

Неповнолітні діти віком до 18 років повинні мати проїзний документ дитини чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон. У випадку відсутності в дитини окремого проїзного документа, відомості про неї мають бути внесені до паспортних документів для виїзду за кордон її батьків (одного з батьків) – громадян України, які супроводжують дитину під час поїздки за кордон. При цьому, згідно з вимогами грузинської сторони, паспорт має містити фотокартку дитини незалежно від її віку (з моменту народження).

У випадку виїзду до Грузії неповнолітньої дитини, яка не досягла 16-ти років, у супроводі одного з батьків або іншої особи потрібно мати нотаріально посвідчену згоду на це другого з батьків (обох батьків), а також свідоцтво про народження дитини.

В’їзд громадян на територію Грузії та виїзд з країни дозволяється лише через відкриті для міжнародного сполучення прикордонні пункти пропуску. Так, на кордоні між Грузією та Туреччиною рух дозволений через автомобільні КПП «Сарпі», «Валє», на кордоні з Азербайджаном – через КПП «Червоний міст», «Вахтангісі», «Цодна», «Гардабані», на кордоні з Вірменією – через КПП «Ніноцмінда», «Гугуті», «Садахло», «Ахкерпі», на кордоні з Російською Федерацією – через КПП «Казбегі». В’їзд/виїзд з Грузії дозволений також через КПП в аеропортах Тбілісі, Кутаїсі, Батумі, а також в морських портах Поті та Батумі.

Починаючи з 1 березня 2010 року відновлено рух через пункт пропуску “Верхній Ларс” (Росія) – “Казбегі” (Грузія) на російсько-грузинському державному кордоні.

У зв’язку з необхідністю проїзду через Хрестовий перевал Великого Кавказького хребта, залежно від погодних умов у період з 1 листопада по 1 травня допускається обмеження руху через КПП вантажних автотранспортних (транспортних) засобів із причепами та напівпричепами, а також пасажирських транспортних засобів із кількістю місць більше 30. В цей період допускається також обмеження руху автотранспортних засобів через Хрестовий перевал. У зимовий та весняний період рух через перевал дозволяється лише за наявністю ланцюгів проти ковзання.

Детальну інформацію про стан доріг та порядок руху головними автомагістралями країни можна дізнатися на веб-сайті Департаменту доріг Грузії www.georoad.ge розділ «Regime»).

Між Україною та Грузією діє також поромна переправа Іллічівськ-Батумі.


Консульський відділ Посольства України в Грузії
Адреса: 0160, м. Тбілісі, р-н Ваке, пр-т І.Чавчавадзе 76г. Переглянути на мапі
Телефон: (00995 32) 231 14 54. Гаряча лінія Посольства України в Грузії – (00 995) 595 08 22 88 (прохання телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України).
Факс: (00995 32) 231 14 54
Ел. пошта: consul_ge@mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян і видача документів: понеділок - п’ятниця з 10:30 до 13:30 і з 15:00 до 18:00

Вихідні дні: субота, неділя

В екстренних випадках консульське обслуговування громадян України здійснюється також у неприйомний час

Межі консульського округу:

Грузія

Примітки:

Консульська допомога надається також у будь-який час у випадках техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранення/загибелі громадян України, при виникненні інших випадків, що загрожують життю чи здоров’ю українських співвітчизників


Перелік консульських дій