Посольство України в Грузії

, Київ 14:45

Прем’єр-міністр України В.Гройсман взяв участь у роботі «Tbilisi Belt and Road Forum»

28 листопада 2017, 16:19

28 листопада у рамках офіційного візиту до Грузії Прем’єр-міністр України В.Гройсман взяв участь у роботі «Tbilisi Belt and Road Forum».

У своєму виступі під час церемонії відкриття Форуму Глава Уряду України зазначив, що потрібно зробити все, щоб інфраструктура країн була максимально синхронізованою і забезпечувала високу якість, оптимальні строки і високий рівень безпеки переміщення товарів. Він також висловив переконання, що рекомендації, які будуть напрацьовані сьогодні, стануть для країн дорожньою картою. Побажав усім  учасникам форуму продуктивної роботи та конструктивних дискусій.

Серед учасників вітальної панелі до слова запрошувалися Прем'єр-міністр Грузії Г. Квірікашвілі, Прем'єр-міністр Республіки Молдова Павел Філіп, Заступник прем'єр-міністра, міністр закордонних справ Республіки Словенія Е. Карл Ерьявец, Заступник Прем'єр-міністра Республіки Казахстан Е.Досаєв, Заступник міністра торгівлі Китайської Народної Республіки Цянь Кемін, Генеральний директор з транспорту і мобільності Європейської комісії Х.Хололей, Член Кабінету міністрів і Міністр толерантності Об'єднаних Арабських Еміратів шейх Нахайян Мабарак аль Нахайяна, Віце-президент Азіатського Банку Розвитку В.Джанг, Віце-президент ЄБРР А. Піллей та Голова і професор Університету Меріленда М.Дінман