Посольство України в Грузії

, Київ 19:50

24 серпня 2017 р. в Посольстві України в Грузії відбулося урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України та 25-ї річниці перевстановлення дипломатичних відносин між Україною та Грузією

24 серпня 2017, 16:25

24 серпня 2017 р. в Посольстві України в Грузії відбулося урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України та 25-ї річниці перевстановлення дипломатичних відносин між Україною та Грузією за участю української громади в Грузії, Героя України В.Жемчугова, дружніх грузинських громадських організацій та учбових закладів, що беруть активну участь у розвитку українсько-грузинського культурно-гуманітарного співробітництва.

Під час офіційної церемонії Посол України І.Долгов звернувся до гостей заходу з привітальним словом, в якому акцентував на пріоритетах України, що полягають у захисті територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, курсу до Європейської інтеграції та НАТО, зміцнення боєздатності України.

На честь загиблим за суверенітет та територіальну цілісність України було оголошено хвилину мовчання.

З привітальною промовою виступив Герой України Володимир Жемчугов.

З нагоди 25-річниці утворення української громадської організації «Асоціації українців – мешканців Грузії», її засновника та керівника М.Ф.Бориса було нагороджено пам’ятним подарунком.

Відбулося вручення грамот учасникам Міжнародного проекту - конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи», в якому брали участь учні школи з вивчення української мови при Міжнародному українському культурно-освітньому центрі ім. Тараса Шевченка (м.Тбілісі).

Під час святкування відбулася презентація фотовиставки "26 українців, що змінили світ ".