Посольство України в Грузії

, Київ 19:50

Участь 25 представників української молоді з числа внутрішньо переміщених осіб України у "Таборі майбутнього" в Грузії

14 серпня 2017, 11:18

З 7 до 12 липня ц.р. 25 представників української молоді з числа внутрішньо переміщених осіб України на безкоштовній основі взяли участь у "Таборі майбутнього"(о.Шаорі, регіон Імереті, Західна Грузія) за програмою "Національного центру дітей та молоді" Міністерства спорту та у справах молоді Грузії.

Метою програми є забезпечення активного відпочинку молоді Грузії та інших країн шляхом залучення до різноманітних культурно-освітницьких та пізнавальних заходів, а також надання можливості отримання підвищення фізичного, духовного та інтелектуального потенціалу, соціальної інтеграції, популяризація здорового способу життя та сприяння інтеграції етнічних меншин в Грузії. 

Під час перебування у таборі українська молодь активно брала участь  у навчально-змагальних тренінгах за такими напрямами: протидія розповсюдженню наркоманії, боротьба з палінням, захист навколишнього середовища, проблема безпритульних дітей, виживання в польових умовах, та у проведені флешмобу «Наші герої». У рамках програми перебування у таборі, Міністерство оборони Грузії провело окрему зустріч з метою інформування учасників про грузинську армію, військову освіту та значення участі військового контингенту у міжнародних місіях та про отриманий Грузією досвід. Також була організовано виставка військового озброєння та техніки.