Посольство України в Грузії

, Київ 17:42

Відбулися зустрічі Посла І.Долгова в рамках підготовки до СМК

06 квітня 2017, 18:35

В рамках підготовки до Дев'ятого засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва (СМК), яка відбуватиметься 12-13 квітня ц.р. у Києві, 6 квітня 2017 р. Посол України І.Долгов провів особисту зустріч з членами урядової делегації Грузії - Заступником міністра закордонних справ Грузії Д.Джалаганія та Генеральним директором АТ «Грузинська залізниця» М.Бахтадзе.

В рамках переговорів сторони відзначили важливість інтенсифікації політичного діалогу та економічного співробітництва між Україною і Грузією, оскільки відповідні завдання були поставлені Прем'єр-міністрами обох країн за підсумками зустрічі Глав Урядів ГУАМ (27.03.2017 р.).

І.Долгов наголосив, що у поточному році планується провести взаємні візити на високому та найвищому рівнях, а також відмітив необхідність приділення особливої уваги результатам засідання СМК.

Заступник міністра закордонних справ Грузії Д.Джалаганія привітав Українську сторону з рішенням Європарламенту щодо надання Україні безвізового режиму з ЄС та висловив сподівання щодо обидві країни й надалі рухатимуться поруч у напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції.