Посольство України в Грузії

, Київ 17:43

Посольство відвідали військовослужбовці Національної гвардії України, які прибули до Грузії для проходження психологічного реабілітаційного курсу

04 квітня 2017, 16:12

Група військовослужбовців Національної гвардії України - учасників АТО  (11 чол.) та членів їх сімей проходить курс психологічної реабілітації у Військовому реабілітаційному центрі ім. Національного Героя Грузії М.Макашвілі (н.п. Церовані) Департаменту підтримки поранених військовослужбовців та Міністерства оборони Грузії.

Протягом декількох останніх років Грузія відповідно до чинного Меморандуму між міністерствами оборони України і Грузії про реалізацію спільного проекту щодо організації реабілітації українських військовослужбовців, які зазнали бойових поранень під час участі в антитерористичній операції на Сході України, приймає українських військовослужбовців. В рамках реалізації Меморандуму у 2015-2016 рр. у Центрі МО Грузії курси психологічної реабілітації пройшли 71 військовослужбовець Збройних Сил України та Національної гвардії України.