Посольство України в Грузії

, Київ 17:46

МЗС Грузії оприлюднило заяву у зв’язку третьою річницею окупації Криму

19 березня 2017, 22:51

В заяві, зокрема, зазначається:

            «Три роки тому під тиском Збройних Сил Росії в Криму був проведений так званий референдум, за яким сталася незаконна окупація та анексія Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь. Таким чином, були повністю проігноровані Конституція та закони України, а також основоположні норми і принципи міжнародного права.

            Міністерство закордонних справ ще раз засуджує агресію проти держави Україна і спроби насильницької зміни кордонів, які зазнала на собі Грузія. Ця практика окупації та анексії підриває встановлений міжнародний порядок і становить серйозну загрозу міжнародній безпеці і стабільності. Сьогодні, як ніколи, найбільш важливою є тверда, консолідована позиція міжнародного співтовариства, щоб протистояти триваючій агресії проти суверенних держав шляхом використання міжнародних механізмів безпеки, щоб забезпечити мир і безпеку на місцях.

Міністерство закордонних справ Грузії знову заявляє про свою рішучу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах»

http://mfa.gov.ge/News/%E2%80%8Bsagareo-saqmeta-saministros-ganckhadeba-yirimis-a.aspx?CatID=5