Посольство України в Грузії

, Київ 17:45

15 березня 2017 року відбулась зустріч Посла України в Грузії Ігоря Долгова з Прем’єр-міністром Грузії Гіоргієм Квірікашвілі

15 березня 2017, 16:59

Під час бесіди, яка проходила у дружній і теплій атмосфері, були обговорені нагальні питання українсько-грузинських відносин. Сторони підтвердили стратегічно важливий характер відносин для обох держав і висловилися за необхідність надання нового поштовху у подальшому всебічному розвитку співробітництва між Україною і Грузією у відповідності до домовленостей, досягнутих під час зустрічі Президента України П.Порошенка з ПМ Грузії Г.Квірікашвілі у Давосі 19.01.2017 р.

Обговорені, зокрема, питання запланованого на 26-27 березня візиту ПМ Грузії в Україну з метою участі у Зустрічі прем’єр-міністрів держав-членів ГУАМ та проведення зустрічей з керівництвом України, візиту Міністра оборони Грузії в Україну, проведення 12-13 квітня у Києві чергового засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва.

Особливий наголос зроблено на важливості активізації політичного діалогу на високому рівні та економічної складової відносин, у тому числі в рамках ГУАМ.

Обговорені також питання внутрішньої ситуації в Україні і Грузії. ПМ Грузії Г.Квірікашвілі характеризував Україну як самого близького партнера Грузії, висловив глибоку симпатію і солідарність грузинського народу з українським народом у його боротьбі за незалежність і територіальну цілісність країни. Посол України І.Долгов висловив щиру вдячність Грузії за солідарну підтримку України і надання допомоги у реабілітації поранених українських військовослужбовців і дітей, які постраждали від бойових дій.  

У зустрічі взяли участь радник ПМ Грузії з зовнішньополітичних питань Т.Джапарідзе і радник ПУ в Грузії Г.Назаров.